Jak pozbyć się drobnych zmarszczek na twarzy?

Jak pozbyć się drobnych zmarszczek na twarzy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Drobne zmarszczki są zwykle spowodowane powtarzającą się mimiką twarzy lub ekspozycją na słońce. Można je znaleźć wokół oczu, ust, warg i czoła. Takie linie zmarszczek są zazwyczaj cienkie i ledwo zauważalne, jednak mimo to mogą powodować uczucie dyskomfortu.

Używaj organicznych olejków

Oleje, takie jak olej migdałowy, olej kokosowy, olej jojoba i inne mogą pomóc w zapobieganiu drobnym zmarszczkom, utrzymując skórę zawsze nawilżoną. Zaleca się stosowanie naturalnych olejów do codziennej pielęgnacji skóry także dlatego, że zawierają one witaminy A, E i D, które pomagają poprawić elastyczność skóry. Możesz nakładać na twarz maseczki, które zawierać będą te oleje, lub stosować je bezpośrednio na twarz po umyciu jej wodą lub łagodnym środkiem oczyszczającym.

Wypróbuj taping liftingujący

Zabieg tapingu liftingującego, o którym więcej możesz przeczytać na stronie https://faceco.pl/product/masaz-kobido-plus-taping/ polega na nałożeniu na twarz specjalnego rodzaju taśmy za pomocą aplikatora. Taśma przykleja się do skóry i lekko ją unosi (około 1 mm) od tkanek pod nią leżących. W ten sposób powstaje przestrzeń między tkankami twarzy i uruchamia się reakcja łańcuchowa, która stymuluje naturalną produkcję kolagenu w skórze. W rezultacie uzyskuje się jędrniejszą, bardziej napiętą skórę z mniejszą ilością zmarszczek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*