• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak dbać o e-papierosa?

E-papierosy to alternatywa dla zwykłych papierosów pozwalająca uniknąć śmierdzącego dymu przedostającego się na ubrania, skórę i we włosy. Co więcej, jest to urządzenie wielokrotnego użytku, które pomaga obniżać dość wysoki koszta związane z paleniem tradycyjnych papierosów. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na zakup drogiego sprzętu czy tego znacznie tańszego, e-papieros wymaga odpowiedniej konserwacji.

Przechowywanie e-papierosów

Gwarancją utrzymania sprzętu w dobrym stanie jest jego staranne przechowywanie zgodne z wymogami producenta. E-papieros nie toleruje ciepła (w tym także promieni słonecznych) i wilgoci. Niektóre, zwłaszcza starsze modele należy przechowywać w pozycji pionowej, dzięki czemu liquidy nie wyciekną. Należy je zatem przechowywać w odpowiednich pokrowcach i etui.

Jedną z kluczowych ról wpływających na prawidłowe funkcjonowanie e-papierosa odgrywają używane liquidy. Bez względu na to, czy wybieramy te mające w swoim składzie nikotynę czy nie, należy pamiętać aby:

  • nie dopuścić do zbyt niskiego poziomu płynu w clearomizerze
  • prawidłowo je przechowywać – w suchych i ciemnych miejscach.

Trzeba także mieć na uwadze regularne i dokładne mycie i suszenie clearomizera.

Bateria

Zbyt częste całkowite rozładowanie baterii sprawi, że jej żywotność znacznie się skróci. Wbrew zapewnieniom producentów, należy dbać o prawidłowe utrzymanie stałego poziomu energii w baterii

Ustnik

Ustnik jest tym elementem e-papierosa, w którym gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń, które mogą wpłynąć na ograniczony przepływ powietrza, dlatego trzeba go regularnie myć pod bieżącą wodą.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

9 + siedem =

Story Page