• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

…i by Ci się czas u golibrody nie dłużył

Moda na brody nie ustaje. Dziś każdy dbający o siebie mężczyzna chce wyglądać dostojnie. Można w tym celu wykorzystać swój zarost, który jest jednym z atrybutów męskości. To, czy broda będzie wyglądać odpowiednio, zależy od sposobu jej pielęgnacji. Ważne jest jej regularne strzyżenie. Zaawansowani brodacze dbają o swój wizerunek i nie umknie im żaden szczegół. Coraz częściej o ich brody troszczą się profesjonalni barberzy. Wizyta u golibrody może dostarczyć sporo atrakcji. To nie tylko strzyżenie, ale także możliwość poznania ciekawych ludzi.

W poczekalni nie ma nudy

Kogoś, kto jest w salonie fryzjerskim typu barber shop po raz pierwszy, z pewnością pozytywnie zaskoczy wygląd tych miejsc. Duże wrażenie robią poczekalnie, które mają na celu zadbać o to, by klient ani przez moment nie poczuł się znużony oczekiwaniem w kolejce. Takie salony często są urządzone w stylu retro. Na ścianach zobaczyć można wizerunki wystylizowanych zarostów, a na stoliku leży zazwyczaj plik komiksów. Niekiedy na wystawach możemy ujrzeć żyletki do golenia brody, najlepiej opisujące charakter tego miejsca. Kanapy w stylu vintage są nie tylko wygodne, ale też stylowe, co pozwala jeszcze lepiej dostroić się aury miejsca. Obsługa zapyta się nas nawet o to, czy podać kawę czy szklankę whisky. Najczęściej jest to wliczone w cenę samego strzyżenia.

Zawsze można też podzielić się z innymi osobami oczekującymi na strzyżenie swoim ulubionym utworem muzycznym przez zainstalowaną na telefonie aplikację Spotify. Etui na telefon Samsung Galaxy Grand Prime będzie z kolei gwarancją bezpieczeństwa smartfona, nawet jeśli upadnie on na podłogę.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dwadzieścia − 8 =

Story Page