• Drukuj
close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Domowe spa

Wyjazd do spa nie zawsze jest dobrą opcją – czasem nie ma na to czasu, funduszy, bądź po prostu spontanicznie zamarzy nam się kilkugodzinny relaks bez wychodzenia z domu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest urządzenie sobie domowego spa. Z pomocą kilku gadżetów możemy je zaaranżować we własnej łazience albo salonie, wystarczy jeszcze tylko zapalić zapachowe świeczki i włączyć ulubioną muzykę, by poczuć się jak w luksusowym salonie piękności. Warto na początku zainwestować w akcesoria, które pozwolą nam na wykonanie ulubionych zabiegów kosmetycznych w domu. Miłośniczkom paznokci hybrydowych z pewnością przyda się lampa do paznokci, z kolei fanki dbania o włosy ucieszą się z masażera do skóry głowy czy profesjonalnych kosmetyków o większych pojemnościach.

Jak urządzić spa we własnym domu?

Oczywiście w domowych pieleszach nie odtworzymy idealnie warunków, jakie panują w spa, ale spokojnie możemy sobie przygotować odżywczą kąpiel. W drogeriach znajdziemy sole kąpielowe z olejkami aromatycznymi, a nawet sól borowinową czy magnezową, które poprawią nam nastrój, pomogą się odprężyć i korzystnie wpłyną na krążenie. Zadbamy też bez problemu o włosy – być może nie uczeszemy się jak u fryzjera, ale nawilżająca maska i pogłębiająca kolor płukanka zrobią równie wielką różnicę.

W profesjonalnych sklepach on-line możemy zdobyć prawdziwe perełki kosmetyczne, odpowiednie do włosów każdego rodzaju, a nawet całe zestawy, których duży wybór znajdziemy na przykład tu: https://powabna.pl/zestawy-do-wlosow. Takie zabiegi jak farbowanie, nabłyszczanie czy prostowanie keratynowe znajdzie się w zasięgu możliwości każdego. Warto więc raz na jakiś czas urządzić sobie spa w domu, by poczuć się dobrze ze sobą i odreagować problemy.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

dwadzieścia − 5 =

Story Page