close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Dlaczego warto się zdecydować na beton w wystroju wnętrz?

Beton we wnętrzach to coraz powszechniejszy widok. Spotkać go możemy już nie tylko w mieszkaniach w stylu industrialnych, gdyż nawet do tych urządzonych tradycyjnie wpasowuje się idealnie. Dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Czy beton nadaje się do każdego wnętrza?

Jeszcze do niedawna beton na ścianie mógłby kojarzyć się z mieszkaniem, które nie zostało wykończone. Obecnie to jeden z najmodniejszych trendów, które pasować może niemal do każdego wnętrza. Warto jednak wiedzieć, że „betonowa ściana” to w rzeczywistości płytki imitujące beton lub też tynki dekoracyjne. Decydując się na to rozwiązanie, dobrze mieć na uwadze, że ten dodatek w dużej mierze narzuca styl aranżacji całego pomieszczenia.

Beton architektoniczny świetnie będzie pasował do mieszkania urządzonego w stylu industrialnym lub minimalistycznym. Doskonale komponuje się z drewnem, metalem lub szkłem. Betonowa ściana w salonie w połączeniu z dywanem o długim włosiu czy też miękkim pledem na kanapie może dawać niezwykle ciekawy efekt. Takie dodatki świetnie będą współgrać z nieco chłodnym i surowym klimatem betonu.

Ten rodzaj wykończenia warto zastosować nie tylko w salonie – świetnie sprawdzi się również w kuchni i łazience. Na szczególną uwagę zasługują jego wyjątkowe właściwości, czyli wysoka odporność na wilgoć oraz wysokie temperatury. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że w kontakcie z wodą lub parą wodną, Twoja ściana zostanie uszkodzona. To sprawia, że płytki betonowe nie tylko dobrze się prezentują, lecz są przede wszystkim funkcjonalne i praktyczne.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

1 × pięć =

Story Page