close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Damska biżuteria, która sprawdzi się przy każdej okazji

Dodatki i różnego rodzaju akcesoria to idealny sposób na uzupełnienie codziennych stylizacji. Świetnie sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i przy szczególnych okazjach, takich jak imprezy okolicznościowe w gronie rodzinnym lub randka. Po które z nich warto sięgać i jak dopasowywać je do swojego outfitu oraz osobowości?

Minimalizm, a może prawdziwe dzieła sztuki?

Kobiety, które na co dzień cenią sobie styl minimalistyczny i wolą, aby biżuteria była jedynie uzupełnieniem całości, chętniej sięgają po kolczyki kółka małe lub średnie, które doskonale wpasowują się w stylizacje codzienne oraz formalne. Delikatnie podkreślają osobowość i charakter noszącej je osoby, a przy okazji nie przytłaczają eleganckiego stroju w postaci garnituru damskiego lub sukienki w typie biznesowym. Panie, które poszukują biżuterii na specjalną okazję, mogą z kolei dopasować kolczyki nieco bardziej ekstrawaganckie, nawiązujące do sztuki nowoczesnej i rękodzieła. Modele z dużymi, przyciągającymi uwagę kamieniami szlachetnymi, takimi jak onyksy, opale czy szmaragdy pięknie komponują się z sukienkami wieczorowymi i koktajlowymi, mogą być też noszone jako dodatek do stroju formalnego, jeśli pozwala na to biurowy dress code.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

siedemnaście − 1 =

Story Page