Aplikacje dla branży handlowej

Aplikacje dla branży handlowej
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Komputery mogą znacznie przyczynić się do zwiększenia obrotów w branży handlowej. Potrzebne jest tylko odpowiednie oprogramowanie, które będzie w stanie poradzić sobie ze współczesnymi wymaganiami. Mowa o programach, takich jak Navireo, które będą w stanie zebrać w jednym miejscu możliwość zarządzania wieloma aspektami. Sprawdzamy jakie aplikacje mają takie możliwości.

4SALES Mobilny Handlowiec

Powyższe oprogramowanie umożliwia dostęp do systemu ERP swojej firmy, z praktycznie dowolnego miejsca na ziemi. Przyda się przedstawicielom handlowym, którzy będąc non stop w trasie, potrzebują mieć stały kontakt ze swoim przedsiębiorstwem macierzystym. Dzięki powyższemu systemowi możliwa jest stała kontrola stanu towarów na magazynach, kontakt z klientem zarówno prywatnym jak i biznesowym staje się łatwiejszy, a wszystkie procesy są znacznie przyspieszone. Więcej informacji o powyższym programie, a także współpracującym z nim oprogramowaniu 4MAG. 

4MAG E-Commerce

Możliwość stałego dostępu do bazy zamówień i danych o kontrahentach to jedno, ale bieżący podgląd stanów magazynowych to również rzecz niezbędna. Tą kwestią zajmuje się system 4MAG, który jest dedykowany zwłaszcza tym firmom, które prowadzą intensywny obrót różnymi towarami. Dzięki niej ustrzeżemy się błędów podczas operacji magazynowych, na etapie zakupu, sprzedaży, przyjmowania i wydawania przedmiotów. Znacznie ułatwiona jest praca na wielu dokumentach jednocześnie, w tym ich błyskawiczne generowanie. Szukanie towarów na magazynie zostaje przy tym znacznie skrócone, a proces inwentaryzacji usprawniony. Dodatkowe informacje, oraz możliwość przetestowania wersji demo aplikacji, znajdziemy tutaj: http://www.com4it.com/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*