close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Sekretariat – w jaki sposób wyposażyć to miejsce?

Sekretariat to jedno z najważniejszych miejsc w szkole. To właśnie tutaj uczniowie załatwiają wiele ważnych spraw formalnych. Sekretarki i inni pracownicy muszą mieć odpowiednio komfortowe warunki do wykonywania swoich zadań. Jak powinien być wyposażony ich sekretariat? 

Meble i artykuły biurowe 

Wyposażenie sekretariatu powinno stawiać w pierwszej kolejności na wygodę pracowników. Sekretarki powinny mieć wygodne siedzenia, gdzie sprawdzają się fotele na kółkach. Dzięki nim łatwiej będzie dostać się do szafek i półek, które również są obowiązkowym wyposażeniem sekretariatu. Trzeba też pamiętać o odpowiednio przestronnym biurku. Powinny się na nim mieścić różne artykuły biurowe. Pracownicy nie obędą się bez zszywaczy, zszywek, teczek, karteczek samoprzylepnych, papieru do drukarki albo długopisów. 

Sprzęt elektroniczny

Pracę sekretarek coraz częściej ułatwia sprzęt elektroniczny. Podstawą jest komputer, gdzie wygodniej będzie korzystać z modelu stacjonarnego. Powinien być on podłączony do drukarki, w której nie zabraknie tuszu ani papieru. Lepiej zrobić sobie solidne zapasy, bo akcesoria tego typu bardzo szybko się zużywają. Sekretariat musi posiadać również kserokopiarkę, która przydaje się w nagłych potrzebach również uczniom.  

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

9 + trzy =