close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

O nas

Każda ciekawa świata osoba szuka odpowiedzi na frapujące go pytania. Ale gdzie znaleźć na nie rzetelne i pewne odpowiedzi? I tu właśnie pojawia się serwis Pewna Odpowiedź. Wierzymy, że będzie to miejsce w internecie, gdzie będzie można się kierować w poszukiwaniu takich odpowiedzi.

Pomysł na portal zrodził się po części z pasji jego założycieli, ale również ze względu na widoczną niszę na rynku. Bo choć jest tam sporo portali multitematycznych oraz popularnonaukowych, to brak naprawdę ciekawych miejsc, które pobudzają wyobraźnię i oferują naprawdę ciekawe i dobrze napisane teksty. Ambicją Pewnej Odpowiedzi jest właśnie stanie się takim miejscem.

Nie byłoby to jednak możliwie, gdyby nie wyjątkowo zgrany oraz doświadczony zespół. Nie wszyscy mają duże doświadczenie w pracy w portalach, ale każdy członek zespołu zna się na swojej dziedzinie i chce ją rzetelnie opisywać. Ale portal by nie istniał, gdyby nie pracownicy techniczni oraz handlowcy, których zadaniem jest pozyskiwanie reklam. Razem jest do jednak wyjątkowo dobrany zespół i mamy nadzieję, że widać to na naszych łamach.