close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Misja

We współczesnym internecie jest mnóstwo serwisów, niestety – nie zawsze publikują one rzetelne oraz sprawdzone informacje. Dlatego powstała Pewna Odpowiedź. To serwis popularno naukowy, na którym publikujemy ciekawe i pasjonujące wiadomości, ale muszą mieć one jedną wspólną cechą – być sprawdzone.

Mamy nadzieję, że uda nam się dzięki temu serwisowi nieco spopularyzować tematykę popularnonaukową w polskim internecie, ale również będziemy publikować wartościowe i ciekawe informacje z zakresu gospodarki, ekonomii, motoryzacji, nowoczesnych technologii czy też historii.

Chcemy, by Pewna Odpowiedź była też serwisem przyjaznym i ciekawym, a każda wizyta na nim dostarczała pozytywnych emocji i inspiracji. Zgromadziliśmy doskonały zespół doświadczonych redaktorów internetowych oraz ekspertów i jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie taki serwis codziennie tworzyć. Mamy nadzieję, że będą się Państwo w życie portalu angażowali, ale liczymy również na podpowiedzi, sugestie oraz uwagi – nawet te krytyczne.