close
Gorące wiadomości

Kuchnie świata cechuje ogromna różnorodność. Związana jest ona z klimatem,...więcej Współczesny rynek odzieżowy i tekstylny charakteryzuje duża konkurencja. Jes...więcej Śnieżnobiałe i piękne zęby to marzenie niejednej osoby, jednak samo szczotk...więcej Kocioł kondensacyjny – nowoczesne rozwiązanie grzewcze Kocioł kondensac...więcej Kultura hip-hop na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w zastraszającym ...więcej

Jak dbać o skórę?

Każdy z nas chce wyglądać zdrowo i promiennie. Warto zadbać o wygląd i kondycję skóry naszej twarzy. Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że będzie ona prezentować się świetnie, mimo upływu lat.

Jak dobrze dbać o skórę?

Dobierając kosmetyki do domowej pielęgnacji, szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj naszej skóry. Obecnie kosmetyki produkowane są dla różnych typów cery – suchej, mieszanej, skłonnej do wyprysków, naczynkowej czy tłustej. Kolejnym ważnym krokiem jest oczyszczanie. Najlepiej robić to 2 razy w ciągu dnia – zarówno rano, aby oczyścić skórę po nocy, a wieczorem, aby pozbyć się makijażu i innych zanieczyszczeń. Pamiętajmy także o regularnym nawilżaniu skóry – kremy nawilżające w zimę możemy zastąpić tymi natłuszczającymi.

Oczywiście, domowa pielęgnacja to podstawa, ale warto pomyśleć o bardziej profesjonalnych metodach. Zabieg hifu bardzo dobrze wpływa na stan naszej skóry – zarówno odpowiednio ją napina, jak i zwiększa jędrność. Jest to bezinwazyjna terapia, która wykorzystuje jedynie fale ultradźwiękowe. Jeśli interesuje Cię zabieg hifu Wrocław, sprawdź, jakie gabinety kosmetyczne oferują taką usługę. Wykonując taki zabieg regularnie możemy spodziewać się długotrwałego efektu liftingu.

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź

Opublikuj komentarz
Podpis
Adres e-mail

5 × 4 =